بازي و سرگرمي بازي و سرگرمي .

بازي و سرگرمي

بازي Homefront براي كامپيوتر

بازي Homefront براي كامپيوتر

Homefront يك عنوان زيبا در سبك اكشن، تيراندازي اول شخص است كه در سال ۲۰۱۱ توسط Kaos Studios ساخته و توسط THQ براي پلتفرم هاي PS3 / XBOX 360 / PC عرضه شده است . در سال ۲۰۱۳ , دو سال پس از مرگ رهبر كره شمالي Kim Jong-il كيم جونگ ايل , پسرش Kim Jong-un جانشين او مي شود . كيم جونگ اون رويايي در سر مي پروراند به نام جمهوري كره . او قصد دارد تا با متحد كردن كره جنوبي و شمالي , سرزميني را بسازد  كه هيچ كشوري نتواند در عرصه هاي تكنولوژي , سياسي و اقتصادي به گرد پاي آنها برسد . سال ۲۰۱۵ است و جنگي ميان ايران و عربستان سعودي رخ مي دهد دقيقا دو كشوري كه به سلاح هاي اتمي دست پيدا كرده اند و همين امر باعث مي شود تا بهاي نفت در ازاي هر بشكه تا مقدار ۱۹٫۹۹ دلار افزايش پيدا كند . همين مسئله باعث مي شود تا وضع اقتصادي بسيار از كشورها به چالش كشيده شود و هرج و مرج تمام شهرها را فرا گيرد و كشورها به صندوق هاي بين المللي بدهكار شوند . رسوب بحران اقتصادي و ناآرامي هاي اجتماعي تا آنجا ادامه مي يابد كه در سال ۲۰۱۷ دامنگير ايالات متحده مي شود . ايالات متحده تصميم مي گيرد تا نيروهاي ارتش  خود را در اقيانوس آرام مستقر كند همين امر باعث مي شود تا پيمان امنيت ايالات متحده و ژاپن از بين برود . Greater Korean Republic يا همان GKR از فرصت استفاده كرده و ژاپن را با خود متحد مي كند . در سال ۲۰۲۲ شرايط ايالات متحده به بدترين شكل خود مي رسد , با فروپاشي نظام مالي و يك بيماري همه گير آنفلوآنزاي مرغي آسيايي كه ادعا مي كنند تا به حال جان شش ميليون نفر را گرفته , دولت را مجاب مي كند تا كشور را به نوعي قرنطينه كرده و از ورود مهاجرين جلوگيري شود . در سال ۲۰۲۴ جمهوري كره از تمام قدرت هاي نوظهور مي خواهد تا به او ملحق شوند تا بتواند امپراطوري خود را گسترش دهد . سرانجام در سال ۲۰۲۵ جمهوري بزرگ كره ماهواره GPS خود را به فضا پرتاب مي كند . بعدها مشخص مي شود آن يك سلاح اتمي است كه بر فراز آسمان ايالات متحده قرار گرفته و قرار است فاجعه اي عظيم را به راه بيندازد . نبردي بزرگ از تمام جناح هاي آبي و خاكي در حال وقوع است .

گرافيك بازي خيره كننده است همچنين بازي داري بخش تكنفره و مولتي پلير است كه بخش تكنفره آن داراي ۵ تا ۱۰ ساعت گيم پلي است و كمپاني سازنده سعي كرده تا بيشتر بر روي بخش مولتي پلير متمركز شود . نوآوري هاي جالب و جذابي در بخش مولتي پلير است و به بازيكن اجاره مي دهد تا با پشت سر گذاشتن مراحل و ماموريت ها , بتواند سلاح ها و تجهيزات جديدي را به دست آورده و خود را به يك سرباز شكست ناپذير تبديل كند .

تصاويري از محيط Homefront:

Homefront 2 بازي  Homefront براي كامپيوترHomefront 3 بازي  Homefront براي كامپيوترHomefront 6 بازي  Homefront براي كامپيوتر

حداقل سيستم مورد نياز:

OS: Windows 7/8/10 all x64
Processor: Intel Core i5-4570T (2.9 GHz) or equivalent or AMD FX-6100 (3.3 GHz) or equivalent
Memory: 6144 MB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 TI (1024 MB) or equivalent or Radeon R7 260X (2048 MB) or equivalent
Storage: 38 GB available space

سيستم پيشنهادي:

OS: Windows 7/8/10 all x64
Processor: Intel Core i5-2500K (3.3 GHz) or equivalent or AMD FX-8320 (3.5 GHz) or equivalent
Memory: 8192 MB RAM
Graphics: GeForce GTX 760 (2048 MB) or equivalent or Radeon HD 7870 (2048 MB) or equivalent
Storage: 38 GB available space


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۵:۴۳ توسط:farnaz موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :