بازي و سرگرمي بازي و سرگرمي .

بازي و سرگرمي

تور تايلند نوروز 99 و اطلاعات كامل از خدمات تور

تور تايلند نوروز 99 و اطلاعات كامل از خدمات تور

 


تايلند كشوري با جاذبه هاي فراوان است كه معمولا در صدر ليست گردشگران قرار مي گيرد. در بين سفرهاي خارجي ايرانيان نيز در سه انتخاب اول قرار دارد. اين كشور آسيايي دو فصل اصلي دارد و در يكي از آن ها هوا گرم و خشك است و در ديگري هوا باراني مرطوب مي شود. به طور كلي هواي تايلند هيچ گاه سرد و طاقت فرسا نمي شود، به همين دليل هميشه مي توان براي سفر به آن برنامه ريزي كرد. فصل بهار يكي از موقعيت هاي ايده آل براي سفر است. در اين فصل كه با آغاز سال نو مصادف مي شود تعطيلاتي حداقل 7 روزه و حتي 14 روزه خانواده ها را به فكر سفر مي اندازد و از آنجايي كه تايلند آب و هواي خوبي دارد و سرزميني بسيار سرسبز است بسياري آن را براي سفر خارجي انتخاب مي كنند. تايلند تنها جاذبه هاي طبيعي ندارد بلكه معابد قديمي و بناهاي تاريخي آن از منحصر به فردترين آثار جهاني هستند.

 

تور تايلند نوروز 99


اگر تايلند را براي سفر نوروزي خود انتخاب كرديد بايد بدانيد كه درست در نزديكي عيد ازدحام و شلوغي بيشتر مي شود و قطعا در آن زمان نمي توانيد براي سفر خود درست برنامه ريزي كنيد و مدام بايد در استرس باشيد تا فلان هتل يا فلان پرواز را تهيه كنيد و از آنجايي كه با نزديكي عيد به خودي خود كارها بيشتر مي شود و سر همه شلوغ است بهترين راه سپردن كارها به متخصصين اين حوزه است. تور تايلند نوروز 99 از قبل برنامه ريزي شده تا بهترين هتل ها و خدمات را در اختيار شما قرار دارد. در پكيج هاي نوروزي ما ليستي از بهترين هتل هاي تايلند قرار دارد كه بسته بودجه تان مي توانيد از بين لوكس ترين ها يكي را انتخاب كرده و با به سراغ هتل هايي با ستاره هاي پايين تر ارزان تر برويد.

 

دستتان در انتخاب پرواز نيز باز است و تورهاي مختلف با پروازهاي شركت هاي متفاوت ارائه مي شوند. از طرفي در سفر با تور تايلند نوروز 99 مي توانيد از خدماتي مانند گشت شهري، ليدر فارسي زبان، ترانسفر فرودگاهي و همين طور بيمه مسافرتي استفاده كنيد. اين خدمات در سفرهاي خارجي بسيار حائز اهميت است حتي اگر قبلا به سفر خارجي رفته باشيد باز هم در كشوري غريبه خدماتي اين چنين اهميت زيادي پيدا مي كند و در صورت بروز مشكل بسيار مفيد و ضروري خواهد بود. به علاوه پكيج ها شامل اخذ ويزاي توريستي نيز مي شود. اصولا انتخاب سفر با تورهاي مسافرتي به دليل همين خدمات در الويت خانواده قرار دارد. به همين دليل با وجود اين كه هنوز چند ماهي تا شروع سال جديد و تعطيلات نوروز باقي مانده بسياري به فكر برنامه ريزي سفر هستند. از اين رو آزانس ما خدمات رزرو تور خود را از قبل در اختيار گردشگران قرار مي دهد تا با خيال راحت بتوانند بهترين آن ها را انتخاب كنند. در نهايت بايد اضافه كنم چه بخواهيد با پكيج هاي آژانس هاي مسافرتي سفر كنيد و چه تنهايي بايد برنامه ريزي از قبل داشته باشيد.


تايلند به دليل حجم گردشگر و شهرهاي توريستي كه دارد صنعت توريستي خود را بسيار گسترش داده و از جمله مهم ترين اقدامات در اين زمينه ساخت هتل هاي متنوع در سطح گسترده است. اين موضوع خود عاملي براي جذب توريست شده اشت. زماني كه تعداد هتل ها زياد باشد گردشگر با انتخاب هاي بيشتري هم در زمينه خدمات و هم در زمينه هزينه رو به رو مي شود و مهم تر اين كه اين موضوع بر كاهش قيمت ها نيز اثرگذار است. به همين دليل در تايلند هم هتل هاي ارزان ديده مي شود و هم مي توان هتل هاي لوكس و لاكچري پيدا كرد. نرخ بليط هواپيما نيز با توجه به شركت آن و صندلي هاي آن متغير است. قطعا صندلي هاي فرست كلاس و بيزينس كلاس از صندلي هاي اكونومي گران تر هستند. به طور كلي در يك سفر خارجي به خوبي مي توان هزينه ها را با توجه به بودجه برنامه ريزي كرد.


شايد سوال بسياري از شما اين باشد كه چرا براي نوروز بايد تايلند را انتخاب كنيم؟ اين سوال پاسخي مفصل دارد. اول از همه اين كه در اين موقعيت از سال به هر نقطه اي از تايلند سفر كنيد با آب و هواي خوبي رو به رو مي شويد و نه با گرما و رطوبت طاقت فرسا مواجه هستيد و نه باران هاي شديد غافل گيرتان مي كند. از طرفي همه براي سفر به دنبالي شهري با طبيعت زيبا هستند و شهرهاي تايلند به خوبي شما را در اين زمينه شگفت زده خواهند كرد. پارك هاي طبيعي و جزاير شگفت انگيزي كه در ميراث جهاني يونسكو به ثبت رسيده اند؛ پارك ملي خائو ياي يكي از اين نمونه است. اين پارك در نزديكي بانكوك به سرزميني براي زندگي بيش از 300 نوع پرنده و همين طور 60 گونه جانوري است.

 

از ديگر شگفتي هاي تايلند نيز جزيره كهن سامويي است كه برخلاف قدمتش به تازگي بين گردشگران شهرت پيدا كرده است. اين جزيره دنيايي از زيبايي و جاذبه را در خود جاي داده به طوري كه در تورهاي تايلند چند روزي را به طور كامل به خود اختصاص مي دهد. تايلند در طول تاريخ پذيراي مهاجران زيادي بوده و بخش عظيمي از اين مهاجران را چيني ها تشكيل مي دهند. بنابراين جاي تعجب وجود ندارد اگر با زيباترين معابد چيني رو به رو شويد؛ هرچند كه خود اين سرزمين بستري براي قديمي ترين معابد هندو بوده است. براي مثال مي توان از معابد وات پالاد، وات اومانگ، وات چدي ليام، معبد سفيد، معبد بوداي لميده و بسياري ديگر به عنوان زيباترين معابد تايلند نام برد. تايلند از تفريحات دنياي مدرن نيز عقب نمانده و اگر اهل طبيعت گردي و يا بازديد از آثار تاريخي نيستيد باز هم تايلند مي تواند انتخاب مناسبي باشد؛ پارك هاي آبي تايلند، مراكز خريد شيك، هتل هاي لوكس، رستوران هاي متنوع، تفريحات و ورزش هاي آبي، سواحل آرام با امكانات مدرن، كافه هاي ساحلي، تفريحات شبانه همه و همه مي توانند هرچيزي كه از يك سفر لاكچري مي خواهيد را ارائه دهند.

منبع: تور تايلند نوروز 99


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۱۶:۵۸ توسط:farnaz موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :